Dünya Foruma
Hoş Geldiniz..Forumumuzda Güzel Vakit Geçirmeniz Dileğiyle..

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Foruma
Hoş Geldiniz..Forumumuzda Güzel Vakit Geçirmeniz Dileğiyle..
Dünya Foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Foruma

Dünya Foruma

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

recep ivedik e rakip geldi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1recep ivedik e rakip geldi Empty recep ivedik e rakip geldi Çarş. Mart 12, 2008 8:13 pm

$£r!f

$£r!f
Üye
Üye

Zeki Alasya, Tarık Papuççuoğlu, Hakan Boyav, Suzan Aksoy, Zeynep Eronat, Ceren Soylu gibi usta 6 isme Sedef Avcı ve Mert Fırat gibi yıldızı yeni yükselen oyuncuların eşlik ettiği Hayattan Korkma Filmi seyirciden tam not aldı…

Aynı sinemada Recep İvedik çılgınlığına rağmen Hayattan Korkma’yı tercih eden izleyicilerden bir kısmı filmi “kaçırılmaması gereken bir film” diye niteledi.

Filmin oyuncusu Suzan Aksoy, “Gala’da filmin sonunu seyretmeden sinir içinde çıkmıştım. Benim sahnelerim kesildi diye sinirlenmiştim. Ama şimdi sinemada izleyince, haksızlık ettiğimi fark ettim. Çok çok güzel bir film olmuş. Hem biz oyuncuların hem tüm ekibin eline sağlık.” dedi.

Sıkça sinemaya gittiğini, geçen hafta da Recep İvedik’i izlediğini söyleyen bir izleyici, “Recep İvedik’i de izlemiştim. Ama hislerimde böyle bir dalgalanma olmamıştı tabii. Hayattan Korkma’nın insanın içinin tellerini kıpırdatan, hislerini kabartan duygular vermesi çok hoşuma gitti. Tamam, Recep İvedik’e laf etmiyorum ama şöyle bir şey var, o kaçarsa da kaçırılmamış olur. Ama Hayattan Korkma, kaçıranların üzüleceği bir film.” dedi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» recep ivedik fragman